UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gdzie piaskarki- pomyśl odrobinę. Pada marznący deszcz i nic na to nie poradzimy. Czy trakcję tramwajową też będziesz posypywał piaskiem?


Anuluj