UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Real - Nie no rządzący są TYLKO od brania pieniędzy i od przywilejów - ty jesteś tak tak wyrachowanym cynicznym partyjniakiem czy tym ciemnym ludem co to kupi wszystko i wszystko da sobie wmówić, że się nie da bo coś tam....