UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@gdzie ta normalność? - Dokładnie też mnie interesuje co ta EKIPA WSPANIALA myśli teraz o płonącej planecie.
@gdzie ta normalność? - Dokładnie też mnie interesuje co ta EKIPA WSPANIALA myśli teraz o płonącej planecie.