UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Real - A przepraszam to od czego są rządzący. Kto tu irganizouje prace slużbom Chyba od wczoraj wiedzieli co nas dziś czeka. I nie mówimy o chodnikach za które odpowiadają wspólnoty czy spółdzielnie mieszkaniowe bo tych powinna pilnować staż miejska, też podległa pod Prezydenta. Mandaty wysokie i byłaby kasa na piasek i odśnieżanie.