UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie trzeba wojny byscie stracili fason. Jak długo będą chodniki oblodzone nie oczyszczone. Czy ktoś rzadzi w tym mieście i działa czy tylko kasa na konto. Co zamalo jest was w um ratuszu. Czy ktoś za coś odpowiada. Kiedy zniknie ta składnica zlomu na szynach. Czym nas wozicie złomem konstal a na zdjęcia tzw ogórki. Od jutra zmiany a nie to precz że stołków.


Anuluj