UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie trzeba wojny byscie stracili fason. Jak długo będą chodniki oblodzone nie oczyszczone. Czy ktoś rzadzi w tym mieście i działa czy tylko kasa na konto. Co zamalo jest was w um ratuszu. Czy ktoś za coś odpowiada. Kiedy zniknie ta składnica zlomu na szynach. Czym nas wozicie złomem konstal a na zdjęcia tzw ogórki. Od jutra zmiany a nie to precz że stołków.