A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Do tej pory wszyscy sobie radzili i sobie radzą. Nie widzę potrzeby wydawania kolejnych pieniędzy z budżetu na bezsensowne światło z powodu jednego nieogara.
Mnie zastanawia kto wpadł na pomysł malowania tramwajów w barwy ochronne. Latem zielone a zimą białe, karetki, policję i straż też pociapać w moro
Moim zdaniem prawo jazdy powinny być od 21 lat na okres próbny na cztery lata, jedno przewinienie prawo jazdy utracone, co do starszych wiekiem odbieranie prawo jazdy od 70 roku życia.
Pan zapomniał, ze jedzie Hyundaiem, a nie Mercedesem. Wiadomo przecież, że Mieczysław w Mercedesie ma zawsze pierwszeństwo.
Bo z lewej jedzie główną, a z prawej wyjeżdża z podporządkowanej.
Przed nałożeniem kary na kierowcę osobówki może najpierw sprawdzić stan hamulców w tym klamocie zwanym tramwajem. Na zdjęciu widać że coś długa ta droga hamowania.
Tramwaje są na letnich kołach i to efekty
@ no jasne - zważywszy na głupawy komentarz z powodzeniem ty mógłbyś nim być.
Mogłeś jakiś tekst zostawić a nie sam podpis.
Zabieg okoliczności ? Duda- Nawrocki - Tramp uchylili się slużby w wojsku, pozostało za to "donosicielstwo, służalczość i frajerstwo"