Wybrany wątek opinii

W sumie to można by dać tam czerwone światło jak na grunwaldzkiej koło dworca. Łatwiej by mieli tramwajem wyjeżdżać z placu Słowiańskiego.
(2026.02.03)
Do tej pory wszyscy sobie radzili i sobie radzą. Nie widzę potrzeby wydawania kolejnych pieniędzy z budżetu na bezsensowne światło z powodu jednego nieogara.
KapitanSzyderca (2026.02.03)
Powrót do komentarzy