Wybrany wątek opinii
W sumie to można by dać tam czerwone światło jak na grunwaldzkiej koło dworca. Łatwiej by mieli tramwajem wyjeżdżać z placu Słowiańskiego.
Do moderacji
Odpowiedz
49
7
Do tej pory wszyscy sobie radzili i sobie radzą. Nie widzę potrzeby wydawania kolejnych pieniędzy z budżetu na bezsensowne światło z powodu jednego nieogara.
Do moderacji
Odpowiedz
7
17