Wybrany wątek opinii

Dlaczego w tym miejscu tramwaj z lewej ma pierwszeństwo a z prawej nie ma ???
(2026.02.03)
Bo z lewej jedzie główną, a z prawej wyjeżdża z podporządkowanej.
(2026.02.03)
nie wiem jak Ty ale ja wole ustąpić tramwajowi nawet jak mam pierwszeństwo :)
(2026.02.05)
Powrót do komentarzy