Wybrany wątek opinii
Dlaczego w tym miejscu tramwaj z lewej ma pierwszeństwo a z prawej nie ma ???
Do moderacji
Odpowiedz
2
15
Bo z lewej jedzie główną, a z prawej wyjeżdża z podporządkowanej.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
nie wiem jak Ty ale ja wole ustąpić tramwajowi nawet jak mam pierwszeństwo :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0