UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mnie zastanawia kto wpadł na pomysł malowania tramwajów w barwy ochronne. Latem zielone a zimą białe, karetki, policję i straż też pociapać w moro

.,.

Anuluj