UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mnie zastanawia kto wpadł na pomysł malowania tramwajów w barwy ochronne. Latem zielone a zimą białe, karetki, policję i straż też pociapać w moro
.,.
Mnie zastanawia kto wpadł na pomysł malowania tramwajów w barwy ochronne. Latem zielone a zimą białe, karetki, policję i straż też pociapać w moro
.,.