UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem prawo jazdy powinny być od 21 lat na okres próbny na cztery lata, jedno przewinienie prawo jazdy utracone, co do starszych wiekiem odbieranie prawo jazdy od 70 roku życia.


Anuluj