Jako pierwsi na miejscu byli strażnicy miejscy, pełniący służbę w namiocie z nagrzewnicami, który stoi na placu Słowiańskim, niedaleko miejsca kolizji.. - Na miejscu udzielono pomocy przy usunięciu pojazdu z torowiska oraz wezwano patrol policji – informuje Straż Miejska w Elblągu. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń
67-letni kierowca był trzeźwy. Został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł.