Wybrany wątek opinii
dlaczego oni w tym wieku posiadają jeszcze uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych?
60+ powinna obowiązywać tylko i wyłącznie komunikacja miejska.
bez względu na miejsce zamieszkania.
Do moderacji
Odpowiedz
10
94
Moim zdaniem prawo jazdy powinny być od 21 lat na okres próbny na cztery lata, jedno przewinienie prawo jazdy utracone, co do starszych wiekiem odbieranie prawo jazdy od 70 roku życia.
Do moderacji
Odpowiedz
4
19
Ty też będziesz miał 60+
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
Kto ci dał uprawnienia do pisania kocopołów w internecie! Powinni od razu ci je zabrać i ubezwłasnowolnić!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
to nie Holandia
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
nie długo Ty będziesz miał60 lat. Nie zapomnisz?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Po myślisz co piszesz jak Ty bedziesz miał 60🫣🤣
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
zobaczysz ty jak bedziesz mial tyle lat
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Zdajesz sobie sprawę bystrzaku, że do 65 trzeba być aktywnym zawodowo? Ciekawe czy jak sam będziesz się do tego wieku zbliżał to tak chętnie zrezygnujesz z auta.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0