Wybrany wątek opinii

dlaczego oni w tym wieku posiadają jeszcze uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych? 60+ powinna obowiązywać tylko i wyłącznie komunikacja miejska. bez względu na miejsce zamieszkania.
(2026.02.03)
Moim zdaniem prawo jazdy powinny być od 21 lat na okres próbny na cztery lata, jedno przewinienie prawo jazdy utracone, co do starszych wiekiem odbieranie prawo jazdy od 70 roku życia.
(2026.02.03)
Ty też będziesz miał 60+
(2026.02.03)
Kto ci dał uprawnienia do pisania kocopołów w internecie! Powinni od razu ci je zabrać i ubezwłasnowolnić!
(2026.02.04)
to nie Holandia
Arkaa!!:3 (2026.02.04)
nie długo Ty będziesz miał60 lat. Nie zapomnisz?
(2026.02.04)
Po myślisz co piszesz jak Ty bedziesz miał 60🫣🤣
(2026.02.04)
zobaczysz ty jak bedziesz mial tyle lat
(2026.02.05)
Zdajesz sobie sprawę bystrzaku, że do 65 trzeba być aktywnym zawodowo? Ciekawe czy jak sam będziesz się do tego wieku zbliżał to tak chętnie zrezygnujesz z auta.
Romek (2026.02.07)
Powrót do komentarzy