57
03.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pamiętaj że i Ty kiedyś będziesz miał 70 lat / i auto postawisz na cegły ?
Czytelnik z Elbląga (2026.02.03)
z nowego po takim zderzeniu spadłoby pełno plastiku
(2026.02.03)
Ty też będziesz miał 60+
(2026.02.03)
Tam codziennie debile przejeżdżają przed samym tramwajem. Kto im dał prawko?
(2026.02.03)

info

5  
  2
Motorniczy oczywiście baran
(2026.02.03)
@KibiczProstej - Niech postawią duże czerwone światło jak tramwaj jedzie może wtedy kierowca zauważy a tak każdy zamyślony zaganiany i rezultaty widać
Rocki (2026.02.03)
Zimno i ciasno, przeciag i nadal wozicie nas złomem konstal. Po jaki wal byly kupione nowe tramwaje
(2026.02.03)

info

3  
  5
Konstale przeżyją nas wszystkich.
(2026.02.04)
Tamten drugi to motorniczy.
Szejk Ali (2026.02.04)
@Czytelnik z Elbląga - Wiek nie zwalnia z nieznajomości przepisów i usprawiedliwiania wymuszenia. Uważam, że od 60+ wszyscy kierowcy powinni być badani pod kątem możliwości prowadzenia pojazdów.
(2026.02.04)