A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pamiętaj że i Ty kiedyś będziesz miał 70 lat / i auto postawisz na cegły ?
z nowego po takim zderzeniu spadłoby pełno plastiku
Ty też będziesz miał 60+
Tam codziennie debile przejeżdżają przed samym tramwajem. Kto im dał prawko?
Motorniczy oczywiście baran
@KibiczProstej - Niech postawią duże czerwone światło jak tramwaj jedzie może wtedy kierowca zauważy a tak każdy zamyślony zaganiany i rezultaty widać
Zimno i ciasno, przeciag i nadal wozicie nas złomem konstal. Po jaki wal byly kupione nowe tramwaje
Konstale przeżyją nas wszystkich.
Tamten drugi to motorniczy.
@Czytelnik z Elbląga - Wiek nie zwalnia z nieznajomości przepisów i usprawiedliwiania wymuszenia. Uważam, że od 60+ wszyscy kierowcy powinni być badani pod kątem możliwości prowadzenia pojazdów.