UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tej pory wszyscy sobie radzili i sobie radzą. Nie widzę potrzeby wydawania kolejnych pieniędzy z budżetu na bezsensowne światło z powodu jednego nieogara.

KapitanSzyderca

Anuluj