UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan zapomniał, ze jedzie Hyundaiem, a nie Mercedesem. Wiadomo przecież, że Mieczysław w Mercedesie ma zawsze pierwszeństwo.

Misio Mesio

Anuluj