UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan zapomniał, ze jedzie Hyundaiem, a nie Mercedesem. Wiadomo przecież, że Mieczysław w Mercedesie ma zawsze pierwszeństwo.
Misio Mesio
Pan zapomniał, ze jedzie Hyundaiem, a nie Mercedesem. Wiadomo przecież, że Mieczysław w Mercedesie ma zawsze pierwszeństwo.
Misio Mesio