57
03.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ktoś prowadzi statystyki wypadków z tego miejsca? Bo tak średnio to ze 3 - 4 razy do roku, no nie? Ostatnia kolizja była tam pewnie z miesiąc wcześniej.
KibiczProstej (2026.02.03)
ciekawe czy miał wazne badania epidemiologiczne i koniecznie, koniecznie szczepionka na ebolę
(2026.02.03)

info

6  
  16
67-letni kierowca był trzeźwy. ale czego? auta czy tramwaju? tego już red. nie umiała doprecyzować.... kto czy i jak nei wazne ważne ze 1500 zł kto dostał????? masakraaa nierzetelne media
(2026.02.03)
DZIADEK, ty lepiej okulary załóż...
(2026.02.03)
Szkoda Hyundaia. Nie szkoda złomstala, szkoda tylko, że mocniej nie oberwał. Złom i wstyd.
Hipotetyczny (2026.02.03)

info

7  
  14
Niech zyje Tramwaj, Zaden Hultaj mu nie podskoczy.
sąsiad z góry (2026.02.03)

info

5  
  10
A to po to jest ten namiot aby strażnicy mieli gdzie sobie posiedzieć. Ile ten ich posterunek kosztuje dziennie miasto?
(2026.02.03)

info

10  
  13
oni ratuj ludzi przez zimą bo jak jest zima to musi byc zimno a ludzie sa tacy niezaradni że miasto musi im namioty ustawić generujac koszty, do tej pory nie było i zyli a teraz namioty cieplne a moze kazdemu elblazaninowi miskę ciepłej zupy w oczekiwaniu na zkm bo nie wiadomo kiedy i czy przyjedzie? A w lato to kurtyny wodne bo upał a na jesienmi to szaliki i rękawiczki neich daja i gratis polopirunkę bo się przeziemią a co na wiosnę? hmm idzie luty podkuj buty, och ten nasz "dobry samorząd" jak oni o nas dbają nie to co szefowie na produkcji :) halae niedogrzane no ale to prywaciarz to moze :) co innego miasto dla ludzi, głosy wyborców, trzeba dbać!
(2026.02.03)

info

4  
  14
W tym miejscu już wielokrotnie tramwaj zaskakiwał kierowców. Wg, mnie trzeba poprawić sygnalizację zbliżającego się lub ruszającego z przystanku tramwaju. Dziękuje za głos.
(2026.02.03)

info

16  
  4
Dlaczego w tym miejscu tramwaj z lewej ma pierwszeństwo a z prawej nie ma ???
(2026.02.03)