A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ktoś prowadzi statystyki wypadków z tego miejsca? Bo tak średnio to ze 3 - 4 razy do roku, no nie? Ostatnia kolizja była tam pewnie z miesiąc wcześniej.
ciekawe czy miał wazne badania epidemiologiczne i koniecznie, koniecznie szczepionka na ebolę
67-letni kierowca był trzeźwy. ale czego? auta czy tramwaju? tego już red. nie umiała doprecyzować.... kto czy i jak nei wazne ważne ze 1500 zł kto dostał????? masakraaa nierzetelne media
DZIADEK, ty lepiej okulary załóż...
Szkoda Hyundaia. Nie szkoda złomstala, szkoda tylko, że mocniej nie oberwał. Złom i wstyd.
Niech zyje Tramwaj, Zaden Hultaj mu nie podskoczy.
A to po to jest ten namiot aby strażnicy mieli gdzie sobie posiedzieć. Ile ten ich posterunek kosztuje dziennie miasto?
oni ratuj ludzi przez zimą bo jak jest zima to musi byc zimno a ludzie sa tacy niezaradni że miasto musi im namioty ustawić generujac koszty, do tej pory nie było i zyli a teraz namioty cieplne a moze kazdemu elblazaninowi miskę ciepłej zupy w oczekiwaniu na zkm bo nie wiadomo kiedy i czy przyjedzie? A w lato to kurtyny wodne bo upał a na jesienmi to szaliki i rękawiczki neich daja i gratis polopirunkę bo się przeziemią a co na wiosnę? hmm idzie luty podkuj buty, och ten nasz "dobry samorząd" jak oni o nas dbają nie to co szefowie na produkcji :) halae niedogrzane no ale to prywaciarz to moze :) co innego miasto dla ludzi, głosy wyborców, trzeba dbać!
W tym miejscu już wielokrotnie tramwaj zaskakiwał kierowców. Wg, mnie trzeba poprawić sygnalizację zbliżającego się lub ruszającego z przystanku tramwaju. Dziękuje za głos.
Dlaczego w tym miejscu tramwaj z lewej ma pierwszeństwo a z prawej nie ma ???