UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A to po to jest ten namiot aby strażnicy mieli gdzie sobie posiedzieć. Ile ten ich posterunek kosztuje dziennie miasto?
A to po to jest ten namiot aby strażnicy mieli gdzie sobie posiedzieć. Ile ten ich posterunek kosztuje dziennie miasto?