UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś prowadzi statystyki wypadków z tego miejsca? Bo tak średnio to ze 3 - 4 razy do roku, no nie? Ostatnia kolizja była tam pewnie z miesiąc wcześniej.

KibiczProstej

Anuluj