Wybrany wątek opinii
27 LETNI KIEROWCA.... małolat...
Do moderacji
Odpowiedz
6
27
Kierowca ma 67 lat a nie 27.
Do moderacji
Odpowiedz
28
3
akurat starsi kierowcy jeżdzą dobrze, a nie jak młodzi, którzy siedzą w smartfonach podczas jazdy
Do moderacji
Odpowiedz
52
14
DZIADEK, ty lepiej okulary załóż...
Do moderacji
Odpowiedz
2
18
Wydaję mi się proszę Pana, że jest tam napisane 67-letni, a nie jak Pan wskazuje 27-letni.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@RRRs - O czym ty w ogóle mówisz, jeżdżą jak trupy i większość nie wie co się dzieje na drodze. Wpisz sobie potrącenia pieszych w Elblągu i zobacz jaki przedział wiekowy stanowili kierowcy, którzy potracili ludzi na przejściu!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
we mnie przyłożył dziadek, tj w moje auto na parkingu pod lidlem na kochanowskiego. auto nowe bo 2025 r... było nowe...3 miesiace sobie jezdziłem.. stało daleko od wejscia, na 1 miejscu parkingowym, nie ze w poprzek czy cos. dziadek 78 lat uderzył i to busem. cofając. kolejno bo akurat szedłem z zakupami chciał odjechać, nie pozwoliłem mu, wezwał policję że to z mojej winy... oczywiscie dostał mandat. ale że jeźdzę dosć dużo i kolizją to nie pierwszą jest to jestem w szoku bo najczęściej uciekają kobiety co wynika głownie z paniki, po dziadku bym się nie spodziewał.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0