Wybrany wątek opinii
Ktoś prowadzi statystyki wypadków z tego miejsca? Bo tak średnio to ze 3 - 4 razy do roku, no nie? Ostatnia kolizja była tam pewnie z miesiąc wcześniej.
Do moderacji
Odpowiedz
18
3
@KibiczProstej - Niech postawią duże czerwone światło jak tramwaj jedzie może wtedy kierowca zauważy a tak każdy zamyślony zaganiany i rezultaty widać
Do moderacji
Odpowiedz
4
3