Wybrany wątek opinii

Ktoś prowadzi statystyki wypadków z tego miejsca? Bo tak średnio to ze 3 - 4 razy do roku, no nie? Ostatnia kolizja była tam pewnie z miesiąc wcześniej.
KibiczProstej (2026.02.03)
@KibiczProstej - Niech postawią duże czerwone światło jak tramwaj jedzie może wtedy kierowca zauważy a tak każdy zamyślony zaganiany i rezultaty widać
Rocki (2026.02.03)
Powrót do komentarzy