UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tym miejscu już wielokrotnie tramwaj zaskakiwał kierowców. Wg, mnie trzeba poprawić sygnalizację zbliżającego się lub ruszającego z przystanku tramwaju. Dziękuje za głos.


Anuluj