UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym miejscu już wielokrotnie tramwaj zaskakiwał kierowców. Wg, mnie trzeba poprawić sygnalizację zbliżającego się lub ruszającego z przystanku tramwaju. Dziękuje za głos.
W tym miejscu już wielokrotnie tramwaj zaskakiwał kierowców. Wg, mnie trzeba poprawić sygnalizację zbliżającego się lub ruszającego z przystanku tramwaju. Dziękuje za głos.