Wjechał pod tramwaj

57
03.02.2026
Wjechał pod tramwaj
Dzisiaj (3 lutego) około godz. 10 na placu Słowiańskim kierowca Hyundaya wymusił pierwszeństwo przejazdu tramwajowi. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Jako pierwsi na miejscu byli strażnicy miejscy, pełniący służbę w namiocie z nagrzewnicami, który stoi na placu Słowiańskim, niedaleko miejsca kolizji.. - Na miejscu udzielono pomocy przy usunięciu pojazdu z torowiska oraz wezwano patrol policji – informuje Straż Miejska w Elblągu. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń

67-letni kierowca był trzeźwy. Został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Baran
(2026.02.03)
Konstal jak zwykle górą.
(2026.02.03)
M. M juch
(2026.02.03)

info

3  
  5
27 LETNI KIEROWCA.... małolat...
(2026.02.03)
W sumie to można by dać tam czerwone światło jak na grunwaldzkiej koło dworca. Łatwiej by mieli tramwajem wyjeżdżać z placu Słowiańskiego.
(2026.02.03)
Kierowca ma 67 lat a nie 27.
(2026.02.03)
akurat starsi kierowcy jeżdzą dobrze, a nie jak młodzi, którzy siedzą w smartfonach podczas jazdy
RRRs (2026.02.03)
I to jest wiadomość dnia kierowca był trzeźwy ?
(2026.02.03)
dlaczego oni w tym wieku posiadają jeszcze uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych? 60+ powinna obowiązywać tylko i wyłącznie komunikacja miejska. bez względu na miejsce zamieszkania.
(2026.02.03)
no i czy był żonaty? sprawdzić czy nie ksiądz...
no jasne... (2026.02.03)