UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
oni ratuj ludzi przez zimą bo jak jest zima to musi byc zimno a ludzie sa tacy niezaradni że miasto musi im namioty ustawić generujac koszty, do tej pory nie było i zyli a teraz namioty cieplne a moze kazdemu elblazaninowi miskę ciepłej zupy w oczekiwaniu na zkm bo nie wiadomo kiedy i czy przyjedzie? A w lato to kurtyny wodne bo upał a na jesienmi to szaliki i rękawiczki neich daja i gratis polopirunkę bo się przeziemią a co na wiosnę? hmm idzie luty podkuj buty, och ten nasz "dobry samorząd" jak oni o nas dbają nie to co szefowie na produkcji :) halae niedogrzane no ale to prywaciarz to moze :) co innego miasto dla ludzi, głosy wyborców, trzeba dbać!