UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

oni ratuj ludzi przez zimą bo jak jest zima to musi byc zimno a ludzie sa tacy niezaradni że miasto musi im namioty ustawić generujac koszty, do tej pory nie było i zyli a teraz namioty cieplne a moze kazdemu elblazaninowi miskę ciepłej zupy w oczekiwaniu na zkm bo nie wiadomo kiedy i czy przyjedzie? A w lato to kurtyny wodne bo upał a na jesienmi to szaliki i rękawiczki neich daja i gratis polopirunkę bo się przeziemią a co na wiosnę? hmm idzie luty podkuj buty, och ten nasz "dobry samorząd" jak oni o nas dbają nie to co szefowie na produkcji :) halae niedogrzane no ale to prywaciarz to moze :) co innego miasto dla ludzi, głosy wyborców, trzeba dbać!