154
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Portu nie bylo i nie bedzie - Zapomniał kto port 4 RP miał budować.
Polityk (2026.02.02)
Pora na referendum
(2026.02.02)

info

10  
  7
@KapitanSzyderca - Kapitan zacznijmy od tego ze te miasto nie robi nic by poprawić warunki pracy od dziesiątek lat więc o czym ty mówisz człowieku zapewne pracujesz za najnizsza krajowa i uważasz ze tak mozna zyc beka z cb dzbanie
Kiler (2026.02.02)
Tą halę co wynajmują to jest od osoby prywatnej.
(2026.02.02)
Smutek tylko ogarnia na takie wieści, kiedy w końcu będą pieniądze na port i całą tą infrastrukturę ?
(2026.02.02)

info

15  
  1
Ciekawe jakim cudem osoba prywatna stała się włascicielem takiego dużego budynku produkcyjno-biurowego :-) tu musiały być układy przy prywatyzacji :-)
Lokals (2026.02.02)
I to jest prawdziwy kryzys i strata dla miasta Panie Prezydencie a nie jakaś nieistniejaca powodz w grudniu 2025.Gdzie dzialania w tym zakresie co robi lub zrobił Pan Kaszczyc ?
Głos z oddali tłumu (2026.02.02)

info

10  
  6
Właścicielem budynku jest osoba prytatna?? Skąd miała na to środki na początku lat 90-tych? Niektórzy to się potrafią ustawić... z ciekawości - czy ktoś wie kto to jest?
(2026.02.02)
@Kiler - Coś tam się naplułeś, ale całość niestety jest niezrozumiała. Przy następnej wizycie w MOPSie poproś o słownik języka Polskiego.
KapitanSzyderca (2026.02.02)
Dodajmy, że właścicielem obiektów, w którym funkcjonuje spółka, jest osoba prywatna. MAAG Gear je dzierżawi. Jaka to osoba prywatna i dlaczego przez lata majątek państwa i miasta był sprzedawany NN OSOBOM Prywatnym bez żadnej kontroli, byle tylko zarobili urzędnicy i nie ma winnego.
(2026.02.02)

info

12  
  1