Wybrany wątek opinii
Ciekawe jakim cudem osoba prywatna stała się włascicielem takiego dużego budynku produkcyjno-biurowego :-) tu musiały być układy przy prywatyzacji :-)
Do moderacji
Odpowiedz
19
1
@Lokals - Idziesz dobrym tropem
Do moderacji
Odpowiedz
0
0