Wybrany wątek opinii

Ciekawe jakim cudem osoba prywatna stała się włascicielem takiego dużego budynku produkcyjno-biurowego :-) tu musiały być układy przy prywatyzacji :-)
Lokals (2026.02.02)
@Lokals - Idziesz dobrym tropem
(2026.02.02)
Powrót do komentarzy