UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I to jest prawdziwy kryzys i strata dla miasta Panie Prezydencie a nie jakaś nieistniejaca powodz w grudniu 2025.Gdzie dzialania w tym zakresie co robi lub zrobił Pan Kaszczyc ?
Głos z oddali tłumu
I to jest prawdziwy kryzys i strata dla miasta Panie Prezydencie a nie jakaś nieistniejaca powodz w grudniu 2025.Gdzie dzialania w tym zakresie co robi lub zrobił Pan Kaszczyc ?
Głos z oddali tłumu