UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I to jest prawdziwy kryzys i strata dla miasta Panie Prezydencie a nie jakaś nieistniejaca powodz w grudniu 2025.Gdzie dzialania w tym zakresie co robi lub zrobił Pan Kaszczyc ?

Głos z oddali tłumu

Anuluj