UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@KapitanSzyderca - Kapitan zacznijmy od tego ze te miasto nie robi nic by poprawić warunki pracy od dziesiątek lat więc o czym ty mówisz człowieku zapewne pracujesz za najnizsza krajowa i uważasz ze tak mozna zyc beka z cb dzbanie

Kiler