UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KapitanSzyderca - Kapitan zacznijmy od tego ze te miasto nie robi nic by poprawić warunki pracy od dziesiątek lat więc o czym ty mówisz człowieku zapewne pracujesz za najnizsza krajowa i uważasz ze tak mozna zyc beka z cb dzbanie
Kiler