UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe jakim cudem osoba prywatna stała się włascicielem takiego dużego budynku produkcyjno-biurowego :-) tu musiały być układy przy prywatyzacji :-)
Lokals
Ciekawe jakim cudem osoba prywatna stała się włascicielem takiego dużego budynku produkcyjno-biurowego :-) tu musiały być układy przy prywatyzacji :-)
Lokals