UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe jakim cudem osoba prywatna stała się włascicielem takiego dużego budynku produkcyjno-biurowego :-) tu musiały być układy przy prywatyzacji :-)

Lokals

Anuluj