UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie jest wina prezydenta, tylko właściciela budynku, który jest tak skąpy, że dziury najchętniej by błotem zaślepił, żeby jak najtaniej.
To nie jest wina prezydenta, tylko właściciela budynku, który jest tak skąpy, że dziury najchętniej by błotem zaślepił, żeby jak najtaniej.