UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Były mieszkaniec - Lepiej jest, nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
@Były mieszkaniec - Lepiej jest, nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.