39
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech Ci Dyrektorzy placówek oświatowych napiszą prawdę nie realizujemy dowozów bo autobusiki się zepsuły, zamarzło paliwko. i po krzyku, a szkoły przeszły termomodernizacje więc w nich jakoś temperatura do prowadzenia zajęć nie spadła.
Real (2026.02.02)

info

5  
  2
@Telewizor - To gamoniu chodzi o dzieci.
Beno (2026.02.02)
@Telewizor - Tu chodzi o dobro (zdrowie) i możliwość dowozu dzieci pracusiu. Nauczyciele i tak są w pracy.
bororo (2026.02.02)
Człowieku takich temperatur nigdy nie było w Elblągu. Uczeń w mieście idzie kilkaset metrów i jest w szkole. Jeżeli go mamusia nie podwozi. Były lata 90.Były zimy. -10,-15 i obowiązywał termometr a nie telefony komórkowe i odczuwalna temperatura jest taka, a realna teka. Działania podejmowane były zgodnie z sytuacją. Szalała grypa nie chodziliśmy do szkoły. Mróz był w szkole skracano lekcje jak w klasach był problem z ogrzewaniem.
(2026.02.02)
Czytanie nie boli. Uczniowie w tych gminach często gęsto uzależnieni są od transportu szkolnego. Korona nikomu z głowy nie spadnie jak lekcje w ten ciężki mróz się nie odbędą.
(2026.02.02)
Paradoks jest taki, że my dorośli znamy zimę jako zimę. Obuwie ocieplane, czapka, rękawiczki albo wersja na złość mamie odmrożę sobie uszy. A dzieciaki teraz wypatrują temperatury plusowej w lutym. Chodzą w trampkach i kurtkach wersja wiosna-jesień. Odporni są na mrozy. Kostki gołe. Jeansy porwane jakby je pies dopadł dziki.
(2026.02.02)
To prawda i gołe bebzuny opasłe z tkanką tłuszczową jak u wieprza.
====123 (2026.02.02)
Polska ma dochody z węgla? Kilkadziesiąt miliardów dochodów??? Takie informacje to tylko w zarublika?
Tak głupie że aż śmieszne (2026.02.02)
to znaczy, że nie mają ogrzewania w szkole? bo inaczej nie rozumiem tej decyzji, drogi przejezdne, dzieci są dowożone na zajęcia, piękna zima
loyt (2026.02.03)

info

0  
  1