A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ferie i po feriach do szkół trzeba wracać tylko nie spacerować po parkach z dziećmi w szkołach uczyć dzieci
Jesteś dumny z tego, że zamkną w Polsce wszystkie kopalnie, że Polska straci kilkadziesiąt miliardów dochodów z węgla, że za parę lat miliony Polaków nie będzie miało czym ogrzewać domy, że za chwilę każą nie wyjeżdżać autem spalinowym ? Nawet sobie sprawy nie zdajesz jak nam ta ekologia bokiem wyjdzie
Każdy sie spuszcza nad szkołami bo biedne dzieci w szkolach sa zagrożone 14 letnie konie a co z przedszkolami... ? Tam nie ma dzieci zagrozonych ? Dzieci jeszcze mniejsze... pracują normalnie tam zima nie straszna Co ze żłobkami i dzieci 1-2 letnie ??? Tam nie ma zagrożenia i zimy. ?
W Elblągu nie było -30 to raz. I niestety nie dość, że pomyślano, to i zamknięto nie tylko szkoły. To dwa. Co więcej, to kiedyś.. stawiali koksowniki, abyś mógł swoje 4 litery dogrzać. To trzy. Kiedyś to ludzie sprawdzali, co piszą...
A może biedni i ciezko pracujący dodajmy jeszcze w ciężkich warunkach urzędnicy tez powini przez te nie wiarygodnie duże mrozy być w tym czasie w domach... to jest nie ludzkie
Jeszcze niewolnicy by mieli za dobrze
Kiedyś szkoły były właśnie ostoją ciepła dla dzieci. Niejednokrotnie miały cieplej w szkole niż w domu, do tego ciepła herbata i czasem ciepły posiłek. Dziś świat zwariował, wychowujemy nieprzydatne społecznie zombi, którym jak przyjdzie mróz i wyłączą internet to się świat na głowę zawali.
@W Australii +50 - Tacy jak ty zachwycali się kiedyś Trofimem Łysenka.
Ocieplenie polega na tym że jest zimniej.
Od wielu lat wydobycie węgla jest dotowane, nawet Krasulski wie, że lepiej węgiel kupić z Ameryki albo z Afryki, albo skądś.