39
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ferie i po feriach do szkół trzeba wracać tylko nie spacerować po parkach z dziećmi w szkołach uczyć dzieci
(2026.02.02)

info

6  
  0
Jesteś dumny z tego, że zamkną w Polsce wszystkie kopalnie, że Polska straci kilkadziesiąt miliardów dochodów z węgla, że za parę lat miliony Polaków nie będzie miało czym ogrzewać domy, że za chwilę każą nie wyjeżdżać autem spalinowym ? Nawet sobie sprawy nie zdajesz jak nam ta ekologia bokiem wyjdzie
(2026.02.02)
Każdy sie spuszcza nad szkołami bo biedne dzieci w szkolach sa zagrożone 14 letnie konie a co z przedszkolami... ? Tam nie ma dzieci zagrozonych ? Dzieci jeszcze mniejsze... pracują normalnie tam zima nie straszna Co ze żłobkami i dzieci 1-2 letnie ??? Tam nie ma zagrożenia i zimy. ?
Rodzic przedszkolaka (2026.02.02)

info

8  
  2
W Elblągu nie było -30 to raz. I niestety nie dość, że pomyślano, to i zamknięto nie tylko szkoły. To dwa. Co więcej, to kiedyś.. stawiali koksowniki, abyś mógł swoje 4 litery dogrzać. To trzy. Kiedyś to ludzie sprawdzali, co piszą...
Szkoda gadac (2026.02.02)
A może biedni i ciezko pracujący dodajmy jeszcze w ciężkich warunkach urzędnicy tez powini przez te nie wiarygodnie duże mrozy być w tym czasie w domach... to jest nie ludzkie
(2026.02.02)

info

6  
  2
Jeszcze niewolnicy by mieli za dobrze
Spec (2026.02.02)
Kiedyś szkoły były właśnie ostoją ciepła dla dzieci. Niejednokrotnie miały cieplej w szkole niż w domu, do tego ciepła herbata i czasem ciepły posiłek. Dziś świat zwariował, wychowujemy nieprzydatne społecznie zombi, którym jak przyjdzie mróz i wyłączą internet to się świat na głowę zawali.
Dzielniatak (2026.02.02)

info

13  
  1
@W Australii +50 - Tacy jak ty zachwycali się kiedyś Trofimem Łysenka.
(2026.02.02)
Ocieplenie polega na tym że jest zimniej.
(2026.02.02)
Od wielu lat wydobycie węgla jest dotowane, nawet Krasulski wie, że lepiej węgiel kupić z Ameryki albo z Afryki, albo skądś.
(2026.02.02)