UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Paradoks jest taki, że my dorośli znamy zimę jako zimę. Obuwie ocieplane, czapka, rękawiczki albo wersja na złość mamie odmrożę sobie uszy. A dzieciaki teraz wypatrują temperatury plusowej w lutym. Chodzą w trampkach i kurtkach wersja wiosna-jesień. Odporni są na mrozy. Kostki gołe. Jeansy porwane jakby je pies dopadł dziki.