Wybrany wątek opinii

@Telewizor - To gamoniu chodzi o dzieci.
Beno (2026.02.02)
@Telewizor - Tu chodzi o dobro (zdrowie) i możliwość dowozu dzieci pracusiu. Nauczyciele i tak są w pracy.
bororo (2026.02.02)
Powrót do komentarzy