UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech Ci Dyrektorzy placówek oświatowych napiszą prawdę nie realizujemy dowozów bo autobusiki się zepsuły, zamarzło paliwko. i po krzyku, a szkoły przeszły termomodernizacje więc w nich jakoś temperatura do prowadzenia zajęć nie spadła.

Real