UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Paradoks jest taki, że my dorośli znamy zimę jako zimę. Obuwie ocieplane, czapka, rękawiczki albo wersja na złość mamie odmrożę sobie uszy. A dzieciaki teraz wypatrują temperatury plusowej w lutym. Chodzą w trampkach i kurtkach wersja wiosna-jesień. Odporni są na mrozy. Kostki gołe. Jeansy porwane jakby je pies dopadł dziki.


Anuluj