UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech Ci Dyrektorzy placówek oświatowych napiszą prawdę nie realizujemy dowozów bo autobusiki się zepsuły, zamarzło paliwko. i po krzyku, a szkoły przeszły termomodernizacje więc w nich jakoś temperatura do prowadzenia zajęć nie spadła.

Real

Anuluj