UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech Ci Dyrektorzy placówek oświatowych napiszą prawdę nie realizujemy dowozów bo autobusiki się zepsuły, zamarzło paliwko. i po krzyku, a szkoły przeszły termomodernizacje więc w nich jakoś temperatura do prowadzenia zajęć nie spadła.
Real