UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może biedni i ciezko pracujący dodajmy jeszcze w ciężkich warunkach urzędnicy tez powini przez te nie wiarygodnie duże mrozy być w tym czasie w domach... to jest nie ludzkie
A może biedni i ciezko pracujący dodajmy jeszcze w ciężkich warunkach urzędnicy tez powini przez te nie wiarygodnie duże mrozy być w tym czasie w domach... to jest nie ludzkie