UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może biedni i ciezko pracujący dodajmy jeszcze w ciężkich warunkach urzędnicy tez powini przez te nie wiarygodnie duże mrozy być w tym czasie w domach... to jest nie ludzkie


Anuluj