UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy sie spuszcza nad szkołami bo biedne dzieci w szkolach sa zagrożone 14 letnie konie a co z przedszkolami... ? Tam nie ma dzieci zagrozonych ? Dzieci jeszcze mniejsze... pracują normalnie tam zima nie straszna Co ze żłobkami i dzieci 1-2 letnie ??? Tam nie ma zagrożenia i zimy. ?
Rodzic przedszkolaka