A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak można śmiać z chorób dzieci?
Do szkoły nie bo mrozy ale świetlica w szkole to można
Mrozy nie wyrządzą tyle szkody dla dzieci co juz wyrządził internet!
Szkoda, że nie ma globalnej ekologii hahahaha najważniejsze, że 450 mln ludności UE ratuje świat, a pozostałe 8 miliardów świata się przygląda hahahaha
@v1 - Większość rodziców jest sama wpatrzona w telefony 24 h więc dzieciakom tez fundują taką rozrywkę i mają ich z głowy, a potem latanie do psychologa ze dziecko w depresji lub w agresji ! Wystarczy rozejrzec się wokół, dzieci w wózkach czy na spacerach siedzą jak kukły bo mamusia czy tatuś zamiast pokazywać dziecku świat wokół i rozmawiać, to owszem rozmawia z kumpelą przez telefon o zabiegach odmładzających lub bezmyślnie gapi się w telefon.... a zdrowiej ciepło się ubrać i biegać z dzieckiem nawet na mrozie co kiedyś bylo normą
A przecież miało być tak pięknie rezygnacja z węgla i przejście na energię odnawialną wiatraki i panele a przyszedł nieduży mróz na parę dni i wielki problem tragedia narodowa
"po co wiejskim dzieciom nauka" - jak sama wiara wystarczy no i jeszcze wyjście z Unii, bo wiejscy wolą wschodnich władców
rezygnacja z węgla i przejście na energię odnawialną wiatraki i panele a przyszedł nieduży mróz na parę dni i wielki problem tragedia narodowa - o polskim smogu, powietrze które truje. Ale dla ciebie to jest beee, napiszesz post dla naiwnych i masz radość
@Zombiiii - Tak, za to szanuję UE, jestem dumny. Mielibyśmy tak jak hindusi robić?
Ale jaka jest tragedia narodowa? Co ma to wspólnego z energią odnawialną? Wszystko jest normalnie poza tobą, żyjesz w jakiejś urojonej rzeczywistości, kto ci nawpychał tych głupot do głowy pozbawionej najważniejszego organu.