UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu nie było -30 to raz. I niestety nie dość, że pomyślano, to i zamknięto nie tylko szkoły. To dwa. Co więcej, to kiedyś.. stawiali koksowniki, abyś mógł swoje 4 litery dogrzać. To trzy. Kiedyś to ludzie sprawdzali, co piszą...
Szkoda gadac