UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kiedyś szkoły były właśnie ostoją ciepła dla dzieci. Niejednokrotnie miały cieplej w szkole niż w domu, do tego ciepła herbata i czasem ciepły posiłek. Dziś świat zwariował, wychowujemy nieprzydatne społecznie zombi, którym jak przyjdzie mróz i wyłączą internet to się świat na głowę zawali.

Dzielniatak