UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Każdy sie spuszcza nad szkołami bo biedne dzieci w szkolach sa zagrożone 14 letnie konie a co z przedszkolami... ? Tam nie ma dzieci zagrozonych ? Dzieci jeszcze mniejsze... pracują normalnie tam zima nie straszna Co ze żłobkami i dzieci 1-2 letnie ??? Tam nie ma zagrożenia i zimy. ?

Rodzic przedszkolaka