UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesteś dumny z tego, że zamkną w Polsce wszystkie kopalnie, że Polska straci kilkadziesiąt miliardów dochodów z węgla, że za parę lat miliony Polaków nie będzie miało czym ogrzewać domy, że za chwilę każą nie wyjeżdżać autem spalinowym ? Nawet sobie sprawy nie zdajesz jak nam ta ekologia bokiem wyjdzie


Anuluj