UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś szkoły były właśnie ostoją ciepła dla dzieci. Niejednokrotnie miały cieplej w szkole niż w domu, do tego ciepła herbata i czasem ciepły posiłek. Dziś świat zwariował, wychowujemy nieprzydatne społecznie zombi, którym jak przyjdzie mróz i wyłączą internet to się świat na głowę zawali.

Dzielniatak

Anuluj