UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś szkoły były właśnie ostoją ciepła dla dzieci. Niejednokrotnie miały cieplej w szkole niż w domu, do tego ciepła herbata i czasem ciepły posiłek. Dziś świat zwariował, wychowujemy nieprzydatne społecznie zombi, którym jak przyjdzie mróz i wyłączą internet to się świat na głowę zawali.
Dzielniatak