63
01.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
pamiętam, zimy były takie każdego roku i nikt nie biadolił, w szkole chłodno, zimna woda w kranach, nosiło się ciepłe skarpety, swetry ocieplane buty, po lekcjach sanki na górce, nikt nie zamarzł, nikt się nie skarżyl, jeszcze ludzie musieli w piecu napalić aby było ciepło, nie każdy miał centralne
iu (2026.02.01)
@Xdxd - Musimy cierpieć mrozy, żeby bogacze z krajów arabskich mieli trochę chłodniej.
(2026.02.01)
@CCC - i co jeszcze dwa tygodnie ferii za mało!!!!! do szkoły laba się skończyła!!!!!
(2026.02.01)
Nie no spoko w mieście 122 tysie ludności, postawili jeden namiocik. Na centyralny placu. A ludzie na Zawadzie i na Warszawskim Prazedmiweściu, tudzież Nad Jarem nie marzną? Serio? proqizorka zrobilim co moiglim!!!!!
Erich (2026.02.01)

info

6  
  3
@Nord big - Podsumowując: wszędzie jest zimniej, bo się klimat ocieplił. No logiczne przecież.
(2026.02.01)
siemasz trollu :)
(2026.02.01)
To, że Ty chodziłeś 40 lat temu nie znaczy, że kolejne pokolenia mają robić to samo
(2026.02.01)
A zieloni i ostatnie pokolenie wyje że ocieplenie klimatu. Mogą się skuć z lodem zimną wodą, szybko zamarza.
Marjus (2026.02.01)

info

7  
  6
Oczywiście, że daję radę. Chodziło mi tylko o empatię ludzi, której nie zawsze się doświadcza. A internet - naturalnie że pomaga i dziwię się starszym ludziom, ze go nie używają.
Ewa.M. (2026.02.01)
Pracownici zarząd zieleni miejskiej w Elblągu powinien dostać wolne na poniedziałek i wtorek. Inspekcja pracy
Aaaqqq (2026.02.01)

info

2  
  1