A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
pamiętam, zimy były takie każdego roku i nikt nie biadolił, w szkole chłodno, zimna woda w kranach, nosiło się ciepłe skarpety, swetry ocieplane buty, po lekcjach sanki na górce, nikt nie zamarzł, nikt się nie skarżyl, jeszcze ludzie musieli w piecu napalić aby było ciepło, nie każdy miał centralne
@Xdxd - Musimy cierpieć mrozy, żeby bogacze z krajów arabskich mieli trochę chłodniej.
@CCC - i co jeszcze dwa tygodnie ferii za mało!!!!! do szkoły laba się skończyła!!!!!
Nie no spoko w mieście 122 tysie ludności, postawili jeden namiocik. Na centyralny placu. A ludzie na Zawadzie i na Warszawskim Prazedmiweściu, tudzież Nad Jarem nie marzną? Serio? proqizorka zrobilim co moiglim!!!!!
@Nord big - Podsumowując: wszędzie jest zimniej, bo się klimat ocieplił. No logiczne przecież.
siemasz trollu :)
To, że Ty chodziłeś 40 lat temu nie znaczy, że kolejne pokolenia mają robić to samo
A zieloni i ostatnie pokolenie wyje że ocieplenie klimatu. Mogą się skuć z lodem zimną wodą, szybko zamarza.
Oczywiście, że daję radę. Chodziło mi tylko o empatię ludzi, której nie zawsze się doświadcza. A internet - naturalnie że pomaga i dziwię się starszym ludziom, ze go nie używają.
Pracownici zarząd zieleni miejskiej w Elblągu powinien dostać wolne na poniedziałek i wtorek. Inspekcja pracy