UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie no spoko w mieście 122 tysie ludności, postawili jeden namiocik. Na centyralny placu. A ludzie na Zawadzie i na Warszawskim Prazedmiweściu, tudzież Nad Jarem nie marzną? Serio? proqizorka zrobilim co moiglim!!!!!

Erich