63
01.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Nord big - 60°, 50° i 40° powiadasz? Na biegunach, tak?🤦🏻
O Jezuniu (2026.02.01)
@Waldimir - Właśnie teraz ich nie znajdziesz. Siedzą w norach i na odwilż czekają. Tacy bohaterscy są.
(2026.02.01)
@CCC - Mają na pieszo chodzić jak ja w 1979 roku w zimie stulecia a po szkole sanki i łyżwy poszły w ruch !
(2026.02.01)
Sorki jedno pytanko a te osoby potrzebujące wsparcia w tym namiocie to skad mają się dowiedzieć że on stoi na Pl. Słowiańskim. Czy U. M.wysłał ALERt do nich, a może wydrukował ulotki i nasza dzielna Straż Miejska rozdaje na ulicach?
Real (2026.02.01)

info

5  
  5
Tym dyplom bez nabiału co bez mamy nic nie zrobią wszystko co się pokaże jest z automatu krytykowane ! Bezmózgi czas na wasz pomysł !
(2026.02.01)

info

2  
  0
@CCC - Patrząc na dzisiejszą słabą psychicznie młodzież każdy powód czasem wymyślony a już psycholog bo dziecko ma stres ! W autobusie uczono mnie ustępować miejsca starszym a dziś dziecko robi wyścigi by zajać pierwsze miejsce i jeszcze rezerwuje innym... kto tak wychowuje dzieci ? Tu nie o złośliwość mi chodzi lecz logikę braku myślenia bo to nie adekwatnie działa, potem jest już tylko patologia....
(2026.02.01)
A sdziwe sa ciwpłe autobusy, jk w Warszawie?
(2026.02.01)

info

1  
  2
@:)) - Nie przesadzajmy, to nie Syberia, miasto, ludzie, sklepy, kawiarnie, komunikacja miejska kto niby ma zamarznąć bez śniadania? Sensacja bo zima wróciła taka jak była kiedyś i nikt nie marudził. Dzieci pół do zachodu słońca albo dłużej na sankach i nie zamarzły.
modi (2026.02.01)
@Ewa.M. - A czedoś Ci potrzeba? masz neta, dasz sobie radę!
(2026.02.01)
No sorry z Zawady nie dojdę na Plac Słowiański! Nie dam rady.
(2026.02.01)

info

4  
  5